سایت بایک فارسی!

دروازه ورود به دنیای مجازی

تحلیل و ارائه راه حل های جامع مبتنی بر وب 2

لوگو سایت بایک
منو دسترسی

فروشگاه الکترونیک (فروشگاه ساز سایت بایک)

معرفی  سایت بایک فارسی!

فروشگاه ساز آنلاین سایت بایک! 

 

در فروشگاههای اینترنتی که از دیگر محصولات شرکت ما می باشد، فروشنده مبادرت به ارائه کالاها ویا خدمات خود درسایت می نماید که معمولا با ذکر مشخصات و تصاویر مربوطه و همچنین مبلغ آنها همراه است. خریدار پس از مراجعه به این سایت و مطالعۀ مشخصات و ویژگی‌های کالا، نسبت به ثبت سفارش خرید از فروشگاه اقدام می نماید. این سفارش‌ها توسط مسئولان فروشگاه و وب سایت دریافت گردیده وبا توجه به نوع کالا و حجم و وزن آن، به سفارش‌دهنده ارسال می‌شود که می تواند بوسیله پیک، پست و دیگر روشهای متداول ارسال کالا انجام گردد. وجه کالا به روش‌های مختلف قابل پرداخت می‌باشد اغلب پرداخت در این فروشگاههای اینترنتی به وسیله ابزارارائه شده توسط سایت بایک! جهت پرداخت الکترونیک قابل انجام است. 

 

فروشگاه سایت بایک در دو بخش اصلی تعریف می شود. بخش Categories که در آن دسته بندی های فروشگاه به همراه زیر شاخه های آن تعریف می شود.(بخش سمت راست تصویر)

در این مثال یک فروشگاه آنلاین کامپیوتر در نظر گرفته شده که دسته بندی اصلی آن برند های قطعات (ایسر، ایسوس، سونی و ...)  در نظر گرفته شده و زیر شاخه دسته بندی ها نوع قطعه (لپ تاپ، تبلت، سرور و ...) تعریف شده است.

 

بخش سمت چپ تصویر مربوط به درج محصولات می باشد. با کلیک روی دسته بندی مورد نظر، محصول خود را درج می کنید.

 

 

 

نحوه تعریف دسته بندی های فروشگاه :

زبانه اول :

برای دسته بندی کافیست تا سه آیتم اصلی شامل نام، زبان و مقصد را تعریف کنید. منظور از مقصد، نام صفحه ای است که می خواهید محصولات این دسته بندی در آن نمایش داده شود.

 

زبانه دوم : 

در زبانه دوم(در صورت دلخواه) تعریف می کنید که این دسته بندی شامل چه خصوصیاتی می باشد. مثلا خصوصیات یک لپ تاپ مواردی از قبیل سرعت پردازنده، سایز صفحه نمایش، ظرفیت هارد و ... می باشد. نوع خصوصیات می تواند متفاوت باشد . به این معنی که مثلا سایز صفحه نمایش یک خصوصیت عددی است و اینکه لپ تاپ بلوتوث دارد یک خصوصیت بله یا خیر و نوع پردازنده یک خصوصیت متنی است.

 

درج محصول : 

برای درج محصول روی دسته بندی (شماره 1) کلیک می کنید، بر روی دکمه create (شماره 2) کلیک و در بخش شماره 3 اطلاعات و جزئیات محصول را وارد می کنید. قابل ذکر است که در حین ایجاد محصول فقط بخش های دلخواه را وارد می کنید

 

 

نمونه خروجی فروشگاه :

یکی از موارد برتری فروشگاه ساز سایت بایک، عدم وجود محدودیت در طراحی گرافیکی و نمایی می باشد. شما با توجه به سلیقه طراحی خود می توانید فروشگاه خود را شخصی سازی کنید.

یک فروشگاه کامل در سایت بایک با طراحی تنها 2 صفحه قابل اجراست . یکی برای لیست کردن محصولات و دیگری برای نمایش جزئیات. تمامی ارتباطات محصولات و دسته بندی ها بصورت خودکار و هوشمند برقرار می شود.

 

آدرس : شهر جدید پرند، میدان استقلال ، بلوک F4 واحد 139 - تلفن : 57425-021   سامانه پشتیبانی / تیکتینگ