سایت بایک فارسی!

دروازه ورود به دنیای مجازی

تحلیل و ارائه راه حل های جامع مبتنی بر وب 2

لوگو سایت بایک
منو دسترسی

سیستم رزرواسیون

در این سیستم همایش ها، سمینارها و یا خدمات وابسته به فروش بلیط به همراه هزینه و دیگر مشخصات تعریف شده و کاربران از طریق آنلاین می توانند نسبت به پرداخت وجه این بلیط ها اقدام نمایند.

 

جهت مشاهده نمونه اینجا کلیک نمایید.

سیستم رزرواسیون بلیط سایت بایک تمامی عملیات مربوط به طراحی سالن، گروه های بلیط (تعریف انواع بلیط با قیمت ها و شرایط متفاوت)، اعمال گروه های بلیط در سالن طراحی شده، طراحی نمایی و اطلاعاتی بلیط، گزارش فروش بلیط ها و چاپ آنها را در محیطی ساده در عین پیشرفته بودن در اختیار شما قرار می دهد :

 

 

 

در مرحله اول کافیست تا نام همایش، سمینار،کنسرت و یا ... مورد نظر را به همراه شرح آن وارد کنید.

 

 

همانطور که می دانیم معمولا تمامی همایش ها یا سمینار ها دارای انواع مختلف بلیط می باشند که با توجه به شرایط و ردیف صندلی ممکن است قیمت آن متفاوت باشد. در این مثال سالن ما دارای سه نوع ویژه، CIP و عادی در نظر گرفته شده است.

 

 

در مرحله بعد لازم است تا گروه بلیط را در سالن اعمال کنید. بدین ترتیب که مواردی از قبیل گروه بلیط، نام ردیف، زمان و ساعت، قیمت این ردیف و گروه بلیط، تعداد ردیف های صندلی این گروه بلیط، شرح، طراحی گرافیکی بلیط، و چیدمان سالن و صندلی ها در این گروه و ردیف و فایل پیوست در صورت نیاز تعریف می کنید.

 

 

 

خروجی زیر با توجه داده های درج شده در مراحل قبل تولید و نمایش داده شده است. تمامی مراحل رزرو بلیط، مشاهده صندلی های خالی، رزرو شده و ... به صورت اتوماتیک انجام خواهند شد و کاربر در کوتاه ترین زمان ممکن امکان خرید و دریافت بلیط را خواهد داشت.

 

 

مدیر وب سایت نیز می تواند از طریق سامانه رزرو بلیط سایت بایک، گزارش های فروش های موفق، ناموفق تمامی سالن و یا حتی ردیف خاصی از سالن را به همراه تمامی جزئیات آن مشاهده کند.همچنین با توجه به ساختار پیشرفته و توسعه پذیر این سامانه، با توجه به نیاز مشتری می توان امکانات اضافه تری را به این سامانه اضافه کرد.

آدرس : شهر جدید پرند، میدان استقلال ، بلوک F4 واحد 139 - تلفن : 57425-021   سامانه پشتیبانی / تیکتینگ