سایت بایک فارسی!

دروازه ورود به دنیای مجازی

تحلیل و ارائه راه حل های جامع مبتنی بر وب 2

لوگو سایت بایک

بروز رسانی بر خط محتوای صفحات وب سایت

طراحی یک سایت خوب در نوک انگشتان شما

 

امروزه با گذشتن از زمان برنامه نویسی سطح پایین، دیگر نیازی به تخصص برنامه نویسی و سخت افزار های گران قیمت نیست. همچنین دیگر نیازی به مجموعه کتاب ها و کتاب های الکترونیکی برای یاد گیری برنامه نویسی وب برای طراحی سایت ندارید.

 

هیچ وقت ساده تر و سریع تر از این لحظه برای طراحی وب سایت فارسی را تجربه نخواهید کرد. تمام نیاز شما برای ایجاد ساخت فقط یک مرورگر و ارتباط آنلاین با اینترنت است. سایت بایک شما را برای ایجاد و بروز رسانی صفحات وب سایت خود را بدون نیاز به دانش فنی و سخت افزار خاص یاری می کند. فقط مرور گر خود را اجرا نموده و آن را به سمت صفحه مدیریت سایت بایک هدایت نمایید. سایت بایک مجموعه کاملی از ابزار ها را فقط با کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) در اختیار شما قرار می دهد.

 

همخوان و سازگار با وب 2 ، HTML 5

 

سایت ساز سایت بایک طراحی سایت سازگار با استاندارد های به روز مانند HTML5 و وب 2 ابزاری را مهیا کرده ای تجربه بهتری برای مدیر و بینندگان سایت رقم می زند.

 

قابل استفاده برای همه

 

آیا یک طراح حرفه ای وب سایت هستید؟ آیا ابزار های بهینه سازی وب مانند JQuery و Javascript ها و کد های HTML جزیی جدا نشدنی از سایت های شما هستند؟ آیا نیاز به مدیریت CSS Style  ها و Style sheet دارید؟  سایت بایک همه این امکانات را با چند کلیک در اختیار شما قرار می دهد.

 

فن آوری

 

پست بک ها و فراخوانی تمام صفحات یکی از زمان گیر ترین و آزار دهنده ترین اتفاقاتی هستند که نرم افزار های طراحی سایت و ارتباطات بر پایه موبایل با آن روبرو هستند. 

 

سایت بایک با استفاده از فن آوری های WebService  و SOAP  تبادل اطلاعات بین کامپیوتر شما و سرویس دهنده را کاهش می دهد. در نتیجه عملیات سریع تر انجام شده و ترافیک سرویس دهنده نیز کاهش می یابد و این عمل به این معناست که فقط اطلاعات مورد نیاز قطعی بین کامپیوتر شما و سرویس دهنده جابجا می شود و نه تمام صفحه. 

 

سایت بایک در هنگام کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) ابزار ها و جابجا کردن آنها نیاز به بازخوانی تمام صفحه نداشته و فقط اطلاعات مربوط به بخش انتخاب شده را انتقال می دهد. نتیجه این نوع ساختار سرعت در اجرای فرمان و صرفه جویی عرض باند به شکلی است که کاربر احساس یک نرم افزار آفلاین را خواهد داشت.

آدرس : شهر جدید پرند، میدان استقلال ، بلوک F4 واحد 139 - تلفن : 57425-021   سامانه پشتیبانی / تیکتینگ