سایت بایک فارسی!

دروازه ورود به دنیای مجازی

تحلیل و ارائه راه حل های جامع مبتنی بر وب 2

لوگو سایت بایک
منو دسترسی

سایت بایک، ابزار طراحی سایت بدون نیاز به دانش فنی

اینترنت و آمارها

در زندگی مدرن امروز کسی نمی تواند ادعا کند که تا به حال واژه ی اینترنت را نشنیده و یا از آن استفاده نکرده باشد.

اینترنت روز به روز نقش خود را در زندگی ما پررنگ تر کرده که رفته رفته احساس نیاز به اینترنت موضوعی جدی در بسیاری از کسب و کار و تجارت ها به شمار می رود. اینترنت رسانه ای بی پرواست چرا که اندکی از زمان حضورش در میان افراد عمومی نمی گذرد که آمارهای حاکی از استفاده ی اینترنت، اعداد و ارقام سرسام آوری است. رشد غیرقابل کنترل این آمارها از سال 1370 که اولین سال حضور اینترنت در ایران است، اجتناب ناپذیر است به طوری که آمار کاربران ایرانی اینترنت تا سال 1390 به تعداد 32 میلیون و 696 نفری محاسبه شده است که این آمار همواره سیری تصاعدی را طی می کند.

 

نمودار رشد تعداد کاربران اینترنت در سال های 1387، 1389 و 1390

 

 

با توجه به آمارهای موجود، اینترنت قوی ترین رسانه به شمار می رود چراکه گاه خبرها و مطالبی که در اینترنت انتشار پیدا می کند کمتر از چند ساعت در میان مردم تبادل می شوند. به علاوه که اینترنت تمامی رسانه های دیگر را در خود جای داده و یک رسانه ی همیشگی و قابل دسترس در هر زمان می باشد.

امروزه حضور در اینترنت از فاکتورهای موفقیت به شمار می رود که این حضور در "ایجاد یک وب سایت" تعریف می شود. طراحی یک وب سایت، نگهداری و بروزرسانی آن در انحصار افراد محدودی می باشد که دارای دانش کدنویسی و رایانه باشند. صبر کنید! این تمام ماجرا نیست! این انحصار توسط "سایت بایک!" شکسته شده است.

 

معرفی  سایت بایک فارسی!

سایت بایک! به عنوان یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت وارد دنیای مجازی شده است و تمامی سرویس های مورد نیاز وب سایت، از تهیه زیر ساخت، سرور ، امنیت در پیاده سازی سایت های کوچک شخصی گرفته تا ارائه بزرگترین سایت های اداری، تجاری و صنعتی را ارائه می کند. سایت بایک! چرخه کامل ساخت سایت یا نرم افزار ، از تعریف طرح شما ، الگو سازی ، تحلیل و طراحی تا مدیریت پروژه ، پیاده سازی و کنترل کیفی را برای شما فراهم می کند.

یکی از نرم افزار های طراحی شده توسط این شرکت "سایت ساز سایت بایک" می باشد که این نرم افزار تمامی مراحل طراحی یک وب سایت از طراحی تا نگهداری آن را در اختیار افراد بدون هیچ اطلاعات فنی در زمینه طراحی وب سایت قرار می دهد.

قدرت ما بر پایه مطالعات آخرین اخبار و مقالات و همچنین تجربه سالیان طولانی در زمینه خدمات اطلاع رسانی الکترونیک می باشد.

 

دلایل انتخاب سایت بایک فارسی

 

توانمندی های سایت بایک فارسی

 

آدرس : شهر جدید پرند، میدان استقلال ، بلوک F4 واحد 139 - تلفن : 57425-021   سامانه پشتیبانی / تیکتینگ