سایت بایک فارسی!

دروازه ورود به دنیای مجازی

تحلیل و ارائه راه حل های جامع مبتنی بر وب 2

لوگو سایت بایک


نمونه سایت های طراحی شده توسط سایت بایک!

 

توجه داشته باشید که نمونه کارهای ارائه شده در این صفحه از لحاظ گرافیکی و ویژگی ها صرفا سلیقه ی کارفرما می باشد.

 

 


 

 

 
سایت بورس کالای ایران
 

 

 
پژوهشگاه قوه قضاییه
 

 

 
انتشارات قوه قضاییه
 

 

 
سامانه آراء و رویه های قضائی
 

 

 
سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور
 

 

 
کارینو ایده
 

 

 
صبح سلامت ایرانیان
 

 

 
صرافی المپیک
 

 

 
"ابزار تست سایت "واکاو
 

 

 
سر فیس نیوز
 

 

 
میوه گرام
 

 

 
ویکی مامز
 

 

 
انجمن صنفی روغن نباتی
 

 

 
همه چیز بدانیم
 

 

 
تنها پرداز غرب
 

 

 
آب سنج مهر
 

 

 
فدراسیون ورزش های کارگری
 

 

 
صرافی راد
 

 

 
امنیت اسکادا
 

 

 
احیا شیمی
 

 

 
یاشار کاور
 

 

 
کفش تچر
 

 

 
سوها رخ قشم
 

 

 
هوپی
 

 

 
آناتومی سه بعدی
 

 

 
نو آوران طب
 

 

 
پارسیان انرژی
 

 

 
برج بین
 

 

 
کلینیک دکتر افروزی
 

 

 
کارا صنعت
 

 

 
تولیدی اجاق گاز رابیتس
 

 

 
شرکت ساتین
 

 

 
آراز پرداز
 

 

 
شیرآلات ارغوان
 

 

 
دیزل یاب
 

 

 
گروه DRM
 

 

 
گروه فلز
 

 

 
دلگان
 

 

 
آریا طب

طراحی سایت  


همان طور که می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان نیز دچار تغییراتی شده که به وضوح قابل مشاهده است امروزه تقریبا همه از بستر اینترنت استفاده می کنند یا حداقل اسم آن را شنیده اند پس نمیتوان منکر قدرت و تاثیر اینترنت در زندگی امروز بشر شد.در این میان پایگاه هایی وجود دارند که اطلاعات در آنها قرار می گیرد که به آن اصلاحا سایت و یا وب سایت گفته می شوند وب سایت ها بستری هستند برای نشر اطلاعات در فضای اینترنت که به آن فضای مجازی نیز گفته می شود و امروز بخش عمده ای از زندگی بشر را دچار تحول کرده است و از حالت سنتی گذشته خارج کرده است.
شاید برایتان سوال پیش بیاید که طراحی سایت چگونه است و برای داشتن یک سایت حرفه ای باید چه کرد و در آن چه کاری میتوان انجام داد و یک وب سایت خوب چه فاکتور هایی دارد.
در پاسخ به این سوال میتوان گفت که متخصصان علوم کامپیوتر و برنامه نویسی صفحات وب با استفاده از برنامه نویسی صفحات وب را ایجاد میکنند بدیهی است که طراحی وب سایت بسته به نوع برنامه نویسی و سطح دانش شخص دارای کیفیت و خروجی های متفاوتی است.
اما یک سایت خوب سایتی است با وجود ظاهر زیبا سرعت بالایی داشته باشد تا بازدید کننده ها از این صفحات بتوانند سریعا مطلب مورد نیاز خود را به دست بیاورند طراحی سایت برخلاف تفکر بقیه بسیار امری تخصصی است و باید آن را به کسی سپرد که آن را به نحو احسنت انجام دهد زیرا امروزه خیلی از افراد با طراحی فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به صورت آنلاین و به صورت اینترنتی به فروش میرسانند.و اگر این وب سایت چه از نظر ظاهر و چه از نظر فنی دارای کیفیت مطلوبی نباشد هیچ ثمره ای برای صاحب آن سایت نداشته و عملا در پروژه خود با شکست مواجه می شود . سایت بایک یکی از نام های آشنا در طراحی سایت می باشد که با بکار گیری علم روز در طراحی وب سایت و استفاده از مهندسین خلاق و حرفه ای  افتخار دارد که سایت های با کیفیت تولید و در اختیار شما عزیزان قرار دهد طراحی وب سایت حرفه ای تخصص ماست.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای 


در طراحی سایت فروشگاهی یکی از مواردی که باید در نظر داشت تسهیل فرآیند خرید و راحتی کار برای کاربر و از جهتی ظاهر مناسب سایت است اصطلاحا UI و Ux مناسب .

گفتنی است که برنامه نویسان مجرب ما با تجربه ای که در این زمینه دارند میتوانند ایده هایی که در ذهن شماست را قوت بخشیده و با تلفیق دانش فنی خود با ایده ی شما مناسب سلیقه ی شما سایت فروشگاهی ایده آل را چه از نظر ظاهری و چه از لحاظ فنی طراحی کرده و در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا لذت داشتن سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای و با کیفیت را تجربه کنید.

 

 هزینه طراحی وب سایت


هزینه طراحی وب سایت بسته به کیفیت و نوع خدماتی که شما عزیزان می خواهید متفاوت است سایت بایک با توجه به سلیقه ی شما و نوع خدماتی که میخواهید با کیفیت ترین و بهینه ترین سایت را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد برای اطلاع از قیمت طراحی سایت با ما تماس بگیرید

آدرس : شهر جدید پرند، میدان استقلال ، بلوک F4 واحد 139 - تلفن : 57425-021   سامانه پشتیبانی / تیکتینگ